1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Rajd rowerowy

9 maja uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą i opiekunem, p. Martą Wesołowską-Kardas wzięli udział w klasowym rajdzie rowerowym. Głównym celem imprezy było rozwijanie sprawności fizycznej uczniów, uczestnicy pokonali trasę z Woli Gułowskiej, następnie do Helenowa, Kalinowego Dołu i Lenda Wielkiego. W miejscach pamięci narodowej uczniowie zapalili znicze i uczcili miejsca chwilą refleksji. Nie obyło się bez niespodzianek, ale to dowód na to, że nigdy nie da się wszystkiego zaplanować w 100%. Na koniec udaliśmy się do Sobiski, gdzie miał miejsce wspólny grill. Przygotowanie i rozpalenie grilla wymagało zaangażowania wielu osób, ale wspólnymi siłami udało się. Już wiemy, kto potrafi rozpalić ognisko, kto jest świetny w trzymaniu paleniska czy przekręcaniu kiełbasek. Uczestnicy najedzeni, opaleni i zmęczeni wrócili po zakończonym rajdzie do swoich domów.

 

 

Joomla templates by a4joomla