W poszukiwaniu nowej szkoły

Klasa trzecia gimnazjum wraz z wychowawczynią Grażyną Józwik uczestniczyła w dniach otwartych w Zespole Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie.

Przedsięwzięcie  miało na celu zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną  adamowskiej szkoły na rok szkolny 2018/2019. Gimnazjaliści uczestniczyli w eksperymentach z fizyki i biologii. Obejrzeli prezentację multimedialną oraz wysłuchali prelekcję dyrektora Jarosława Szczepaniaka o życiu szkoły. Mieli możliwość wykonania fryzur. Zwiedzili klasy, sale fitness i salę gimnastyczną. Dla głodnych nie tylko wrażeń była degustowali potraw przygotowanych przez uczniów klas kucharskich.