1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„Mój ulubiony sport”

22 grudnia 2017 r. roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Mój ulubiony sport". W konkursie licznie wzięli udział uczniowie klas I-III, IV-VI oraz najmłodsza społeczność szkolna – przedszkolaki z Przedszkola im. „Pszczółki Mai”. 

Komisja, oceniając pracę uczniów, brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem, inwencję i pomysłowość tematyki, czytelność przekazu oraz wrażenia estetyczne wykonanych prac. Spośród 46 prac plastycznych komisja zdecydowała nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, przyznając wyróżnienia i nagrody rzeczowe.

                                                                                                                                                            Gratulujemy!

 

 

 

Joomla templates by a4joomla