Aktualności
I Szkolne Igrzyska Sportowe klas I – III
- Szczegóły
- Odsłony: 2872
W dniach 24 maja – 1 czerwca 2017r. odbyły się I Igrzyska Sportowe dla uczniów klas 1-3
Cele:
- Uatrakcyjnienie i podniesienie rangi lekcji kultury fizycznej i zajęć pozalekcyjnych w szkole.
- Promowanie zdrowego stylu życia.
- Integracja podczas gier i zabaw sportowych uczniów w różnym wieku.
- Wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.
- Wdrożenie do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego.
- Kształtowanie zachowań prozdrowotnych.
- Edukacja poprzez zabawę.
Uczniowie startowali w następujących konkurencjach:
Mistrz skakanki - Skoki przez skakankę na czas – 1 minuta.
Mistrz biegu na dystansie 250 m na czas.
Mistrz skok obunóż z miejsca.
Mistrz rzutów do kosza.
Oto zwycięzcy:
DZIEWCZĘTA KLASA I
Tytuł „Mistrz skakanki” - Natalia Chmiel
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Alicja Szumlewicz
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Alicja Szumlewicz
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Natalia Chmiel
Klasyfikacji końcowej :
I miejsce – Alicja Szumlewicz
II miejsce – Natalia Chmiel
III miejsce – Natalia Lemieszek
CHŁOPCY KLASA I
Tytuł „Mistrz skakanki” - Bartosz Szymanek
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Adam Pieńkosz
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Szymon Jagiełło
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Alan Wrzosek
Klasyfikacji końcowej
I miejsce – Szymon Jagiełło
II miejsce – Emil Jóźwiak
III miejsce – Adam Pieńkosz
DZIEWCZĘTA KLASA II
Tytuł „Mistrz skakanki” - Emilia Kubik
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Julia Abramczyk
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Julia Abramczyk
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” –Paulina Bogusz
Klasyfikacji końcowej
I miejsce – Julia Abramczyk
II miejsce –Alicja Maciejewska
III miejsce –Emilia Kubik
CHŁOPCY KLASA II
Tytuł „Mistrz skakanki” - Mateusz Walaszek
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Mateusz Walaszek
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Mateusz Walaszek
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” –Damian Piszcz
Klasyfikacji końcowej :
I miejsce – Mateusz Walaszek
II miejsce –Kacper Szarzyński
III miejsce – Dominik mateńka
DZIEWCZĘTA KLASA III A
Tytuł „Mistrz skakanki” - Przybysz Kamilka
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Kępka Kinga
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Kępka Kinga
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Kubik Wiktoria
Klasyfikacji końcowej
I miejsce – Kępka Kinga
II miejsce – Przybysz Kamilka
III miejsce – Kubik Wiktoria
CHŁOPCY KLASA III A
Tytuł „Mistrz skakanki” - Królik Adam
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Gruza Jakub
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Królik Adam
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Królik Adam
Klasyfikacji końcowej
I miejsce – Królik Adam
II miejsce - Gruza Jakub
III miejsce – Kulikowski Kacper
DZIEWCZĘTA KLASA III B
Tytuł „Mistrz skakanki” - Emilia Gruza
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Karmen Marczak
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Karmen Marczak
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Klaudia Lipka
Klasyfikacji końcowej
I miejsce – Karmen Marczak
II miejsce – Emilia Gruza
III miejsce – Wiktoria Szumlewicz
CHŁOPCY KLASA III A
Tytuł „Mistrz skakanki” - Jakub Pieńkosz
Tytuł „ Mistrz biegu na dystansie 250 m „ – Patryk Gruza
Tytuł „Mistrz skok obunóż z miejsca” – Jakub Pieńkosz
Tytuł „Mistrz rzutów do kosza” – Jakub Pieńkosz
Klasyfikacji końcowej
I miejsce - Jakub Pieńkosz
II miejsce – Gruza Patryk
III miejsce – Bartosz Lemieszek