Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszego przedszkola. Głównym celem imprezy była integracja rówieśnicza grup oraz zgodna i wspólna zabawa.

Dzień ten był pełen atrakcji i niespodzianek, który upłynął pod hasłem „Zielono mi”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono, wykonały „zielone kanapki” oraz uczestniczyły w przedstawieniu profilaktycznym, zachęcającym do jedzenia owoców i warzyw. Kolejną niespodzianką był  „Wiosenny pokaz mody”, który odbył się w Domu Kultury w Woli Gułowskiej, podczas którego dzieci prezentowały swoje stroje. Na koniec każda grupa zaśpiewała piosenkę o wiośnie. Na wszystkie dzieci czekała słodka niespodzianka: zielony deser.

Na zakończenie dnia udaliśmy się na pierwszy wiosenny spacer.