1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„GRAMY W RĘCZNĄ”

    W sierpniu 2023  roku nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiego programu szkolenia dzieci „GRAMY W RĘCZNĄ”. Patronem tego projektu jest ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCE i MINISTERSTWO SPORTU i TURYSTYKI.

Od 4 września do 16 grudnia 2023  grupa uczniów z klasy II SP  ma  możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach sportowych, których celem jest  przybliżenie pięknej i dynamicznej gry zespołowej, jaką niewątpliwie jest piłka ręczna. W ramach zajęć dzieci uczestniczą w trzech  treningach tygodniowo. Na każdym z nich bawią się, poznają podstawy tej fascynującej gry zespołowej. W trakcie zajęć organizowane  były już  pierwsze mecze, podczas których nie brakowało rywalizacji sportowej, potu, zmęczenia i satysfakcji z własnych postępów.      

W ramach projektu nasza szkoła otrzymała 20 sztuk piłek, dwie przenośne bramki oraz koszulki dla każdego zawodnika.

Dzięki takiej formie zajęć nasi najmłodsi uczniowie zyskają

  • większą motywuje do działania i współdziałania
  • ułatwia nawiązywanie kontaktów i przyjaźni
  • uwrażliwia na potrzeby i możliwości innych
  • stwarza okazję do pomocy, porównań, samooceny
  • stymuluje do sportowej rywalizacji i zachowań fair play.

Joomla templates by a4joomla