Konkurs plastyczny

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z sukcesami wzięli udział w wiosennym konkursie plastycznym o zasięgu gminnym, którego  organizatorem był Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przestrzennego stroika wielkanocnego. Dzieci przystąpiły do pracy z pasją, pomysłami i wielkim zaangażowaniem, konstruując piękne kompozycje z materiałów przyrodniczych oraz wykonanych własnoręcznie elementów. Uczniowie klasy pierwszej zdobyli 1-sze miejsce w kategorii klas I-III, natomiast klasa druga i trzecia uzyskały wyróżnienia. Gratulujemy!