Z Insta.Ling podnosimy jakość kształcenia!!!

Zespół Szkół im. gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2022/2023 po raz kolejny uzyskał Certyfikat Jakości Kształcenia.

To już XIX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół, a nasza szkoła wykorzystuje tę platformę do nauki języków obcych już od wielu lat. Insta.Ling jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz dostęp do narzędzi do oceny wyników. Na tej darmowej platformie uczniowie mogą się uczyć słownictwa zgodnie ze swoim poziomem zaawansowania. Coraz młodsi uczniowie zachęcani przez nauczycieli języków obcych, utrwalają i wzbogacają swoje słownictwo. Na koniec semestru zimowego najmłodsi uczniowie klas I-III zostali nagrodzeni dyplomami i symbolicznymi nagrodami.