I co dalej… gimnazjalisto. Warsztaty zawodowe

18 listopada uczniowie klas III uczestniczyli w warsztatach zawodowych, których celem było przybliżenie im kilku atrakcyjnych i poszukiwanych zawodów w przeddzień wyboru przez nich dalszego kierunku kształcenia.

Podczas przygotowanych warsztatów doradczych dotyczących kształtowania kariery, młodzież poznaje swoje preferencje i predyspozycje zawodowe oraz przewidywane tendencje na rynku pracy. Uczniowie dowiaduję się, jakie aspekty należy rozważyć, podejmując decyzje dotyczące wyboru przyszłego zawodu.Warsztaty poprowadzili pani Dorota Sorbian-Przybysz i pan Rafał Najdychor z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Białej Podlaskiej.