1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/ 2022

Szanowni Rodzice/Opiekunowie Prawni, Drodzy Uczniowie!

W środę 1 września 2021 roku uczniowie klas I- VIII rozpoczną nowy rok szkolny spotkaniem z wychowawcą w klasach o godzinie 9:00. Uczniów klas 2-8 zapraszamy na spotkanie z wychowawcą samodzielnie, bez opiekunów. Na pierwsze spotkanie z wychowawcą uczniów klasy 1 zapraszamy z jednym opiekunem. Dzieci i rodzice wchodzą do szkoły w maseczkach.

 

Uczniowie korzystający z dowozu autobusem do szkoły zobowiązani są do zasłaniania nosa i ust używając np. maseczek jednorazowych lub wielorazowych. Oczekując na autobus na przystanku należy zachować odpowiedni odstęp od innych osób.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego – kliknij tutaj 

 

Klasa

Numer sali

Wychowawca

Wejście do szkoły

1

34

 Pani Katarzyna Osowiec

Wejście od strony zachodniej budynku edukacji wczesnoszkolnej

2

35

 Pani Małgorzata Białecka

Wejście od strony zachodniej budynku edukacji wczesnoszkolnej

3

33

Pani Ewa Madoń

Wejście od strony zachodniej budynku edukacji wczesnoszkolnej

4

31

Pani Julita Osiejuk-Wójcik

Wejście od strony boiska szkolnego przy sali gimnastycznej

5A

29

Pani Justyna Gajowy

Wejście od strony boiska szkolnego przy sali gimnastycznej

5B

30

Pani Danuta Królik

Wejście od strony boiska szkolnego przy sali gimnastycznej

6

15

Pani Agnieszka Wójtowicz

Wejście od strony boiska szkolnego przy sali gimnastycznej

7

10

Pani Grażyna Józwik

Wejście główne od wschodu -od strony kościoła

8A

12

Pani Elżbieta Jazurek

Wejście główne od wschodu - od strony kościoła

8B

16

Pani Danuta Gontarz

Wejście główne od wschodu - od strony kościoła

 

Drogi Uczniu wchodząc do szkoły zastosuj się do ustalonego grafiku wejść oraz pamiętaj o dezynfekcji lub umyciu dłoni. Pamiętaj również, że szkoła została podzielona na strefy i stosuj się do panujących zasad, po zdezynfekowaniu lub umyciu dłoni udaj się bezpośrednio do wyznaczonej sali na spotkanie z wychowawcą, zachowuj bezpieczny dystans (min. 1,5 m).

Uczniowie maja obowiązek noszenia maseczek we wszystkich przestrzeniach wspólnych budynku Zespołu Szkół im. gen Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej, takich jak: korytarze, szatnie, klatki schodowe. Uczniowie nie muszą nosić maseczek podczas zajęć lekcyjnych.

Rodzicu pamiętaj, że do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami:

Nr telefonu/faksu: 25 755 02 08

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennik elektroniczny: kliknij tutaj

 

Joomla templates by a4joomla