1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„Zdrowo jem, więcej wiem!”

     Uczniowie klasy II zakończyli udział w XI edycji ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem!”. Z radością informujemy o naszym sukcesie. Zespół uczniów klasy II, który na potrzeby projektu przyjął nazwę „Owocowi Fani”, uzyskując 413 pkt. na 440 możliwych, zajął 14 miejsce wśród kilkuset szkół z całej Polski, biorących udział w projekcie.

     Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Patronat honorowy sprawuje Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Nadrzędnym celem projektu było wykształcenie u uczniów postaw prozdrowotnych poprzez naukę zasad zdrowego odżywiania oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Działania profilaktyczne objęły również rodziców, od których zależy całokształt stylu życia rodziny.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla