1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

TYDZIEŃ ULGI

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Za nami bardzo trudny czas nauki zdalnej.

Nie widzieliśmy się przez kilka miesięcy, ale już niedługo spotkamy się w szkole. Po tak długim czasie bardzo się cieszymy, że znowu będziemy razem, a nasze szkolne życie  będzie przebiegało normalnie. Tej radości towarzyszy też niepokój – jak to będzie? Pewnie i Wam towarzyszą podobne emocje, dlatego zapowiadamy, że nasza szkoła bierze udział w kampanii społecznej "Tydzień Ulgi"

 organizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W ramach kampanii, przez pierwszy tydzień

 powrotu uczniów do szkoły (17.05.2021 – 23.05.2021 r.), nauczyciele zobowiązują się do powstrzymywania się od klasówek, pytania na lekcji oraz zadawania uczniom prac domowych. Będzie dużo rozmów i zajęcia na świeżym powietrzu. Program nauczania będziemy powtarzać i utrwalać w miłej atmosferze.

Uczniowie będą mieli możliwość poprawiania ocen końcowych według zasad ustalanych przez nauczycieli.

Mamy nadzieję, że powrót do szkoły sprawi Wam przyjemność. Czekamy na Was!

Grono Pedagogiczne

 

 

Joomla templates by a4joomla